Kursused

Kursuste tähtsus tänapäeva digitaalsel maastikul.

Kiiresti areneval digiajastul nõuab konkurentsis püsimine pidevat õppimist ja oskuste täiendamist. Siin on teile appi tulnud Linkido veebiõppe platvorm, kus leiate kursused paljudele erinevatele õppeainetele.

Linkido’st leiad kooli kursused, keeltekursused, ülikooli kursused, IT kursused, graafilise disaini kursused.

Täienda end keeltekursustel, õppides Araabia, Hispaania, Prantsuse või mõnda muud eksootilist keelt, mille leiad Linkido laiast kursuste valikust.

Või oled tüdinenud elamast palgavaesuses ja pidevast töökaotamise ohust?

Siin kohal tulevad teile appi Linkido IT ja graafilise disaini spetsialistid, kelle kursuste abiga saate pöörata oma elus uue lehekülje, õppides selgeks täiesti uue ameti valdkonnas, kus valitseb pidev spetsialistide puudus ja kus palgad on kõvasti üle Eesti keskmise.

See on valdkond, kuhu on võimalik sertifitseeritud spetsialistil sisendeda  kõrgharidust omamata.

 

Linkidost leiad lisaks kursustele ka tugi -ja vaimse tervise spetsialistid.

Lisaks erinevatele õpetajatele ja IT spetsialistidele, kes Linkidos kursusi läbi viivad, oleme platvormile kaasanud veel ka nõutud tugi -ja vaimse tervise spetsialistid, kelle juurde pääsemine väljaspool Linkidot ei ole nende nappuse tõttu sugugi nii lihtne.

Teades, kui kiirel ja stressirohkel ajastul me elame on eriti oluline, et abi saabuks õigel ajal, enne probleemide süvenemist.

Seetõttu näeb Linkido meeskond vaeva, et meie tugispetsialistide(logopeedid, eripedagoogid) ja vaimse tervise spetsialistide read pidevalt täieneksid, et abi jõuaks kõigi abivajajateni õigeaeglselt ja igaüks leiaks just talle kõige paremini sobiva spetsialisti.

 

Kursused on kujunenud arengu nurgakiviks.

Kursused on kujunenud isikliku ja professionaalse arengu nurgakiviks, pakkudes paindlikku ja ligipääsetavat võimalust uute oskuste omandamiseks. Ükskõik, kas soovite oma karjäärivõimalusi parandada või kireprojekti, avab märksõna “kursused” värava võimaluste maailma.

 

Meie Linkidos usume elukestvasse õppesse.

Elukestev õpe tähendab pidevat eneseharimist, mida meie Linkidos pakume laia valiku erinevate kursuste näol. Enese pidevat täiendamist ja harimist on vaja ühiskonnas kohandumiseks ja konkurentsis püsimiseks. Elukestev õpe on paratamatu, inimeste teadmised ja oskused arenevad koos ühiskonna muutuste ja tehnoloogia arenguga. See on olnud ka Linkido eestvedaja üks peamisi motivaatoreid, lihtsustades inimeste õppimise ja arenemise võimalusi, püüdes teha selle võimalikult lihtsaks ja mugavaks. Elukestva õppimise aluseks on tahe õppida, huvi meid ümbritseva maailma vastu ning oskus kasutada õigeid õppimismeetodeid. Elukestva õppimise peamisteks motivaatoriteks on suurem tööga ja endaga rahulolu, helgemad tulevikuperspektiivid, konkurentsivõime säilitamine ning kasvav sissetulek.

 

Veebipõhised kursused on muutnud ja muudavad ilmselt tulevikuski hariduse oluliselt kättesaadavamaks.

Kokkuvõtteks võib öelda, et veebipõhine õpe on muutnud hariduse oluliselt kättesaadavamaks ja teinud uute teadmiste omandamise lihtsamaks, kui kunagi varem. Mugava juurdepääsuga igal ajal ja igal pool saavad õppijad kohandada oma haridusteekondi, ületades geograafilisi lünki ja hõlmates erinevaid teemasid. Digitaalne maastik soodustab interaktiivsetel ja kaasahaaravatel kursustel osalemist, edendades iseseisvat õppimist. Kuna tehnoloogia areneb edasi, jääb veebipõhine haridus isikliku ja professionaalse arengu nurgakiviks, mis annab inimestele võimaluse kiiresti muutuvas maailmas areneda.

Liitu Linkidoga!

0
Qualified teachers
0
Specialists
0
Therapist
0 +
Hours spent

our Courses

Select your preferred course