Inglise Keele Õpetaja

Keeleõpetaja

Kogenud inglise keele õpetaja, kes on spetsialiseerunud vestlus-, äriinglise keele ja IELTS-i ettevalmistusele

🌟 Avage oma inglise keele potentsiaal koos minuga! 🌟

Tere, tulevased inglise keele tegijad! Olen Myra, pühendunud ja diplomeeritud inglise keele õpetaja Ühendkuningriigist, kelle kirg on aidata igas vanuses ja erineva taustaga õpilastel oma keele eesmärke saavutada. Olenemata sellest, kas olete professionaal, kelle eesmärk on ärimaailmas silma paista, või pürgiv IELTS-testi sooritaja, olen siin, et juhendada teid teie inglise keele valdamise teekonnal.

🔹 Mida ma pakun:

✨ Vestlus inglise keel: suurendage igapäevaste vestluste enesekindlust ja sujuvust. Vestleme teiega huvitavatel teemadel, täpsustades samal ajal teie hääldust ja sõnavara.

✨ Äri inglise keel: tõstke oma professionaalset suhtlemisoskust. Õppige ärimaailmas koosolekute, esitluste ja e-kirjavahetuse kunsti.

✨ IELTS-i ettevalmistus: saavutage kohandatud õppetundidega oma unistuste IELTS-skoor. Töötame teie edu tagamiseks kõigis jaotistes – kuulamine, lugemine, kirjutamine ja rääkimine

🔹 Minu õpetamisviis:

Usun, et keeleõpe peaks olema kaasahaarav ja nauditav. Minu tunnid on interaktiivsed, dünaamilised ja kohandatud teie ainulaadsetele vajadustele ja huvidele. Keskendume reaalsetele stsenaariumidele ja praktilistele oskustele, et muuta teie inglise keele teekond mitte ainult tõhusaks, vaid ka lõbusaks!

Contact Form and Availability